Sosyal platformlardan ya da internet üzerinden alışveriş yapmak çağımızın adeta geleneği haline geldi. Hal böyle olunca e ticaret arttı. İnsanlar elinin altında bulunan akıllı cihazlar aracılığı ile oldukça hızlı, dakikalar hatta saniyeler içinde alışveriş yapabilir bir hale geldi. İnternet sitelerinin bu şekilde artışı güven problemini de beraberinde getiriyor. İnsanların güvendiği siteler tarafından dolandırılmaları gibi bir sürü üzücü durumla karşı karşıya geliyoruz. İşte burada karşınıza Market Kapıda çıkıyor. marketkapida.com sitesinden istediğiniz ürünleri satın alarak alışverişinize devam edebiliyorsunuz. Site e ticaret platformları arasında yer alacak bir hizmet ile karşınızda duruyor. Müşterilerinin güveni ve uygun fiyatlı alışverişlerini temel alarak sizin için çaba sarf ediyor.

Market Kapıda Tarafından Sunulan Olanaklar

Alışverişinizi oturduğunuz yerden yaparken fırsatlardan ve indirimlerden çok çabuk haberdar olabilir ve alışverişinizde fırsatlardan, indirimlerden faydalanarak devam edebilirsiniz. Kargonuzun ücretsiz olması ve buna ek olarak aldığınız üründen memnun değilseniz ya da herhangi bir şikayetiniz var ise sizlere ürün iade garantisi sunmaktayız. Market Kapıda ile Türkiye’nin dört bir yanından bu imkanlardan faydalanabilirsiniz. E ticaretinizin daha rahat yapılabilmesi için daha bir sürü düzenlemesi bulunan marketkapida.com sizler için arama kolaylığı da sağlıyor. Peki, bu nasıl oluyor? diye sorar gibisiniz. Buna cevap verecek olursak arama olanağına ek bir de, kategorileri olabildiğince alt başlığa ayırarak hiç arama yapmadan direk bulabilirsiniz de. Kredi kartınız ile alışverişi yapabilir ve bilgilerinizin gizlendiğinden emin olabilirsiniz. Kargonuza sipariş ettiğiniz gün içerisinde iletim gerçekleştirilmektedir

Sağlanan Fırsat ve İndirimler

Ürün satın alırken dikkat edeceğiniz bir sürü durum söz konusudur. Bunları karşılaştırma ile olabildiğince aza indirebilirsiniz. Market Kapıda sizlere marka karşılaştırması yaparak olabildiğince uygun alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. www.marketkapida.com sitesi sizin için uygun fiyatlı olan ürünlere ek bir de indirimler, fırsatlar sunarak alışverişinizi daha çekici hale getirmektedir.

Neden Market Kapıda?

• Kart kullanımında bilgileriniz gizli kalmaktadır.
• E ticaretinizde indirim ve fırsat olanakları sunmaktadır.
• Aynı gün içinde kargoya teslim yapılmaktadır.
• Kargo ücretsizdir.
• Türkiye’nin dört bir yanı bu olanaklardan faydalanabilmektedir.
• İade garantisi bulunmaktadır.
• Arama kolaylığı sağlamak için alt başlıklar bulunmaktadır.
• Marka araması yapılabilmektedir.