Teknoloji, insan hayatına günden güne daha fazla kolaylıklar getirmekte. Her gün yeni bir buluş ortaya çıkıp insanların yaşamlarını daha da kolaylaştırmayı hedeflemekte. İnternet teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatın her alanında hızlı bir değişim başlamış ve hala da günden güne hızını artırarak bir değişim yaşanmaktadır. Ulaşım araçları, iletişim yöntemi, ticaret araçları vb. her şey hızla kendini internete adapte etmeye başlamıştır. Bunlardan birisi de eskiden klasik mesajla kampanya bildiriminde bulunan firmaların artık video, resim, kartvizit gibi bilgilerini de ekleyebilecekleri uzun mesajlara imkan veren whatsApp toplu mesaj sistemiyle müşterilerine ulaşabilme imkanıdır.

Özellikle akıllı telefon, tablet gibi cihazların ortaya çıkıp yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla ve internet sağlayıcılarının hemen hemen her yerden internete bağlanma imkânını kullanıcılarına sunmaya başlamasından sonra haberleşme, ticaret, ulaşım, seyahat vb. alanlarda hızlı bir değişim olmuştur. Artık her yerden kolayca internete bağlanılabilmekte, istenilen ürünler satın alınabilmekte, kampanyalar hakkında bilgi edinilebilmektedir. Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla kişilerin birbirine sadece klasik yazılı mesaj değil resim, video vb. iletileri gönderebilmesi whatsapp, imo, bip vb. uygulamalarla kolayca sağlanılabilir olmuştur. Bu uygulamalar sadece kişilerin birbirleriyle iletişimini kolaylaştırmakla kalmamış firmaların, derneklerin, kulüplerin duyuru ve reklamlarını da müşterilerine ve üyelerine kolayca duyurabilmesini önünü açmıştır. Bu konuda yeni nesil zengin içerikli toplu mesaj-SMS sistemi olan whatsApp toplu mesaj sistemi firma, dernek, kulüp vb. organizasyonlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.


WhatsApp Toplu Mesaj Ne Katkı Sağlar?

Günümüzde Türkiye’de ve dünyada akıllı cihazlarda whatsapp kullanımı %90lara varmıştır. Dünya çapında dokuz yüz milyondan fazla kulacıya ulaşan whatsapp, klasik 160 karakter mesajların aksine ses kaydı, video ve resim gönderimi vb. kolaylıkları mesaj olarak iletme imkanını sağlamıştır. WhatsApp aracılığıyla sınırsız sayıda alıcıya SMS metinleri, resimler ve videolar gönderme olanağı sağlayan whatsApp toplu mesaj sayesinde firmalar kampanyalarını daha etkili bir şekilde müşterilerine duyurma imkanına erişmekte ve potansiyel müşterilerini daima aktif bir şekilde tutabilmektedirler. Klasik usul 160 karakter yazılı metin göndermek yerine sınırsız sayıda potansiyel müşteriye 900 karaktere kadar yazılı metin, 5 MB video; katalog, insert, broşür, banner vb. resim ve sitenizin linkini, kartvizitinizi ve PDF dosya gönderimini kolaylıkla whatsApp toplu mesaj sistemi sayesinde yapabilirsiniz.

WhatsApp Toplu Mesaj Hakkında Detaylı Bilgi ve Tarifeler için: http://www.smsmarketi.com/