Bizler Cleanpex olarak Mobil yağlarının Türkiye’de bulunan ilk ve tek yetkili online satış sorumlusu olarak yola çıktık. Bizler için öncelik her zaman yüksek oranda kaliteli ve orijinal ürünleri kullanıcılara ulaştırmaktır. Bu bağlamda hizmetlerimizi ve ürünlerimizi değerli müşterilerimize her zaman sonsuz bir şekilde ulaştırmaktayız. Bizler için her zaman birinci sırada müşterilerimizin yüksek oranda memnuniyetini elde etmek gelmektedir. Hedefimiz sağladığımız kaliteli ve orijinal ürünler ile herkesin uzun süreli ve sorunsuz bir araç kullanımı sağlamasıdır. Bu noktada gerek binek araçların motorları için gerekse de ticari araçların motor yağları için online satış hizmeti sunmaktayız. Bu satış hizmetimizin içerisinde müşterilerimize pek çok avantaj ve fırsat sağlayarak başarılarımızı arttırmakta ve bununla birlikte müşterilerimizin her zaman bizi tercih etmesini sağlamaktayız.

Uzman Ekibimiz

Satış görevlisinden ürün sağlayıcısına kadar tamamı ile uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Uzman ekibimiz her noktada profesyonelliğini ortaya koymak ve her zaman pozitif geri dönüşler alınmasını sağlamaktadır. Sağlamış olduğumuz ürünlerin tamamı uzmanlar tarafından kontrollerden geçmekte ve sizlere paketi açılmamış bir şekilde ulaştırılmaktadır. Ürün konusundaki profesyonelliğimiz gibi kargo konusunda da her zaman profesyonel bir hizmet sağlamaktayız. Gönderilen ürünler hiçbir şekilde paketlerinde açılmadan özenli kargolar ile müşterilere ulaşmaktadır. Online platformlar üzerinden sağlamış olduğumuz satış hizmetinde hedefimiz kaliteli ürünler ile kaliteli hizmetimizin de müşterilerimize ulaşmasını sağlamaktır. Bu bağlamda her zaman tamamı ile uzman bir ekip ile birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sipariş verdiğiniz ilk andan itibaren profesyonelliğimizi ve kalitemizi sizlere sunmakta, almış olduğunuz ürünlerin tamamını sorunsuz ve satın aldığınız şekilde sizlere gönderim sağlamaktayız.

Orijinal Ürünler

Bizler Cleanpex olarak her zaman orijinalliğin korunmasından yanayız. Bu noktada piyasada sahte ürünleri orijinalmiş gibi sunanların aksine her zaman orijinal paketli ürünleri satışa sunmaktayız. Bu sayede sizler araçlarınızın motorlarını gönül rahatlığı ile çalıştırırken bizlerde sağlamış olduğumuz memnuniyet ile işimize daha sıkı bağlanmaktayız. Orijinal ürünler her zaman aracınızın kullanım ömrünü uzatmaktadır. Yağ bir motor için hayati derecede önemli bir maddedir. Bu yüzden içeri belirsiz yağların kullanılması aracın motorunun geri dönüşü olmayan hasarlar görmesine yol açmaktadır. Bu durumun önüne geçmek ve sizlerin kullandığınız yağdan her zaman yüksek oranda memnun kalmasını sağlamak amacı ile orijinal ürünleri en sağlıklı şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

Kaliteli Hizmet

Cleanpex ekibi olarak sizlere sağlamış olduğumuz online satış hizmetinde hiçbir şekilde kalitemizden ödün vermemekteyiz. Bizler için müşterilerimizin aldığı ürünlerden memnun olması en büyük kazançtır. Önceliğimiz her zaman insanı kazanmak ve sizlerin araçları ile yaşayabileceği sorunları önceden ortadan kaldırmaktır. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında yağın bir araç motoru için ne kadar önemli olduğunu görerek hareket etmekteyiz. Bu bağlamda sağlamış olduğumuz orijinal ve markalı ürünler ile hizmetimizi birleştirip müşterilerimize profesyonel bir kalite sunmaktayız. Cleanpex Türkiye’de bulunan tek online yetkili satıcıdır. Müşterilerimizin güvenini hiçbir şekilde boşa çıkarmadan öz veri ile çalışmalarımızı sürdürmekte ve hizmetlerimizi her zaman bir adım öteye taşımak için emek vermekteyiz. Verdiğimiz emeklerin karşılığını müşterilerimizin memnuniyeti ile almak bizlerin işini daha da severek yapmasına vesile olmaktadır. Bilgi ve sipariş için hemen www.cleanpex.com.tr adresine gelebilirsiniz.