hak yolcusu ve Cerebrum Arasındaki Görüşme

2 Ziyaretçi Mesajı

 1. merhaba hayırlı günler kusura bakmazsanız inş..mesajınızı yenice gördüm bayadan beri şehir dışında olmam hasebiyle forumda aktif deyildim..
  nazar hakkında sormuşsunuz ..

  ben nazar okumasını önce 1 fatiha 3 ihlas-ı şerif okuyorum sonra 7 ayetül kürsi okuyorum,sonra 7 tane tebbetin 6 tanesini vema kesebe kadar 7 cisini ise başından sonuna kadar okuyorum ,her okuduğum surenin sonunda ya şafii huu deyip hasta olan kişiye nefes ediyorum, ALLAH-ın iziniyle okuduğum kişiler şifa bulduklarını söylüyorlar yalnız benim büyük annemden geçme nefesim yani ocak derler bizde ondan izinim var..selam ve dua ile..
 2. Merhaba hak yolcusu, forumdaki nazar mevzuuna yazmış olduğunuz cevapla ilgili olarak size mesaj yazabilmek icin az evvel üye oldum.

  Tebbet suresini vema keseb e kadar okuyorum demişsiniz ya; vema keseb hariç mı acaba?

  Bir de ailecek üzerimizde çok fazla nazar var; bebegim çok huzursuz, geceleri uyumuyor , ben de kendimde çok fazla hissediyorum; söyle ki bazen kemiklerim kırılırcasina ağrı seklinde, bazen karamsarlık, bazen ağlama nöbetleri seklinde.

  Durup dururken evde kıyamet kopuyor bazen mesela, esim de bende okuyoruz nazar ayetlerini, bir nebze rahatlıyoruz ama genel olarak evde huzurlu değiliz.

  Bu arada biz bayburttayiz, civarda(Erzurum, Erzincan , Gümüşhane vs) bizim sıkıntılarımızın giderilmesine vesile olabilecek bir tanıdığınız varsa ya da bize konuyla ilgili başka önerileriniz , acele cevap bekliyorum.

  Allah'a emanet olun.
2 ziyaretçi mesajından 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.