Ülkemizde İngilizce’den sonra en fazla konuşulan yabancı dil Almanca’dır.Özellikle Almanya’da yaşayan büyük Türk nüfusu bu ülke ile sosyal ve ekonomik açıdan derin bağlara sahip olmamızı sağlamıştır.
Almanca özel ders eğitim metodu diğer tüm metotlar ile karşılaştırıldığında çok daha hızlı ve verimli şekilde hedefe ulaşılmasını sağlamaktadır.
Almanca gramer yapısı dişil ve eril yapılara sahiptir ki bu Türkçe’de var olmayan bir kavramdır.Bu yapının öğrenimi ve kullanımı çok önemlidir.Bir dili öğrenirken öğrendiğimiz kavramı aynı anda kullanmak eğitimi pekiştirmek için en önemli şarttır.Grup eğitimlerinde pratik yapabilme olanağı maalesef düşük iken Almanca özel derslerde öğrendiğiniz her kavramı anında pratiğe dökebilme şansına sahip olacaksınız.
Eğitim alan her öğrencinin öğrenme metotları,hızı,eksikleri,hedefleri,eğitim ve sosyal yaşam profilleri farklıdır.Tüm bu farklılıklar eğitimin kalitesine olumsuz yönde etki edecektir.Fakat özel derslerde öğretmeniniz sadece sizin ihtiyaç,hedef ve tarzınıza uygun program uygulayarak eğitiminizin kalitesini en yüksek düzeye taşıyacaktır.
Almanca özel ders fiyatları sanıldığının aksine yüksek değildir.Uzun vadede değerlendirdiğiniz zaman aralarında fark olmadığını görebilirsiniz.
SDM,1994’den bu yana İstanbul’da özel Almanca ders alabileceğiniz güvenilir dil kurslarının başında gelmektedir.
ingilizce kursu | dil kursu | ingilizce özel ders | almanca kursu | Almanca Özel Ders