Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

öğretmen aranıyor...

kardeşlerim bu bölümde 6-7-8 sınıflara yardımcı olaya çalşcaz inşallah..konular ile ilgili minik kardeşlerimize desteklerimizi esirgemeyelim...bilgilerimiz ders şeklinde aktarmaya çalışalım sorularla destekleyelim..fikirleri olanlar bekliyoruz.. ;)

Güzel bir paylaşım kardeşim
Benim nacizane fikrim:
Her hafta ayrı bir konu işlensin mesela bir hafta Türkçeden ''zarflar'' konusu hakkında paylaşımlarda bulunalım.
Diğer bir haftada başka bir dersten başka bir konu hakkında diye düşündüm

Güzel bir paylaşım kardeşim
Benim nacizane fikrim:
Her hafta ayrı bir konu işlensin mesela bir hafta Türkçeden ''zarflar'' konusu hakkında paylaşımlarda bulunalım.
Diğer bir haftada başka bir dersten başka bir konu hakkında diye düşündüm

çok teşekkürler desteğiniz için kardeşim...benim fikrim her dersten her hafta bahsedilebilir...lise bölümündede bunu yaptık..her branştan destek gelirse ders ders ayırır o bölümlerde çalışma yaparız...

Ben türkçe konularıyla ilgilenebilirim sanırım

çok iyi olur...tarih tamam mat tamam türkçede tamam diğer derslerde yavaştan olur inşallah... ;)

Her ders için ayrı bir bölüm mü açıyoruz kardeşim?

her ders için konu açarız örneğin türkçe ayrı bir konu altında gerçekleşir mat ayrı bir konu altında..her ders kendi bölümünde incelenir anlatılır....birbiri içnde olmasa daha iyi olur...

Çalışmalara başlayalım o zaman en azından ben türkçe için ;) :)

tamam kardeşim...

ben öğrenciyim mesela 6.sınıfa gidiyorum

mollatunis kardeşime hoşgeldin diyorum o zaman.sormak istediğin veya faydalanmak istediğin birşey olduğunda mutlaka buralarda ol inşallah.soruların yanıt bulacaktır eminim.ben matematikçiyim yalnız çok olamıyorum bilgisyarın başında.ama mutlaka sana yardımcı birileri olacaktır...

;) :)çook tşk

benimde 7 .sınıfa giden kızım var bence harika olur eminim faydalı olacaktır :)
emeği geçecek olanlara şimdiden teşekkürler :)

ben sosyal bilg de yardımcı olabilirim bu konuda vazife verilirse alırız bizim bi uygulamamız oluyo onu söylemeden geçemeyeceğim sınavlara yakın öğrencileri sınav yapıyoruz 2-3-4 farklı sınav ama türkiyenin değişik illerinde okullarda uygulanmış gerçek sınavlar bunun için faydalandığım bir sosyal bilgiler sitesi var oradan alıyoruz gerçek örnekleri sınavda çıkabilecek soru örnekleri açısından iyi oluyor değerlendirilirse güzel olacağını düşünüyorum...

bencede çok güzel bir uygulama. bende elimden geldiğince kardeşlerimizin sorularına yardımcı olmak isterim. biyoloji öğretmenliği okuyorum ama diğer fen bilgisi alanlarında, matematik ve almanca dersleri için de yardımcı olurum. yolumuz açık olsun inşaallah.

ne güzel düşünmüşssünüz çok faideli olacağına inanıyorum ben...

Ilköğretim 6-7-8

MollaCami.Com