Günlük istanbul'dan ege ve akdenizin tüm ilçe kasaba ve köylerine tam yada parça eşya sevkiyatlarımız mevcuttur.Her boyutta kapalı kasa kamyon ,kamyonet ve panelvan araçlarımızla 7 / 24 durmaksızın sizlere kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktayız.Sizin isteğiniz doğrultusunda eşyanız parsiyel halinde taşınacağı gibi , sadece kendi eşyanız için bizden özel araçta isteyebilirsiniz.Eşyalarınız evinizden firmamız çalışanları tarafından paketlenerek alınır , gidilen yeni adreste dilediğiniz yere montajı ve yerleştirmesi yapılır.
Büyük bir hız ile yükselttiğimiz kaliteli hizmet çıtasını, yine kendimiz aşmaya devam ediyoruz. Artan performansımız müşteriye olan saygımız ve memnuniyet esaslı çalışmalarımız, üstlendiğimiz misyonu zaman yerine getirmemiz ile sonuçlanıyor. parça eşya taşıma için bir duayen haline gelmiş firmadan yardım almak, tecrübe ve bilgi birikiminden yararlanmak manasına geliyor.
Uygun fiyatlarla ve kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiğimiz istanbul bursa parça eşya taşıma hizmetinde, iki büyük şehir arasındaki taşımacılığı gerekli kurallarla yerine getiriyoruz. İnsanların birbirine güvenmesi en başta dağı nakliye şirketlerinin hizmetine itimat etmesi çok önemli. Bizim bu konudaki gelişmiş çalışmalarımız sayesinde, bizi tercih edip memnun olan müşterilerimiz içerisinde yer alabilirsiniz.