İnternet üzerinde yüzlerce sosyal medya paketi sitesi mevcuttur. Bu sitelerin tek amacı kullanıcılara istediği sosyal medya platformları alanında paketler satmak ve para kazanmak. Lakin biz bu işi sadece para olarak yapmayıp, tamamen müşterilerimizin memnuniyet olması amacı ile en başından en sonuna kadar müşterilerimizle ilgilenerek mutlu müşteri portföyünü oluşturuyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

l Kaliteli hizmet (Sitemizde bulunan bütün sosyal medya paketleri, %100 gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşmaktadır)

l Hızlı Sipariş( Bu hizmet sayesinde platform seçerek izlenme, takipçi, beğeni alanlarında hangi hizmeti almak istiyor iseniz hızlı sipariş sayesinde 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.

l Güvenli Ödeme (Web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerin güvenliği 3D güvenliği ile korunmaktadır. Bu nedenle güvenli ödeme ile şüpheye düşmeden sosyal medyanın gücünü arkanıza alabilirsiniz)

l Canlı Destek (Canlı destek sayesinde sipariş öncesi ya da sonrasında aklınıza takılan bütün sorular hakkında destek alabilirsiniz.)

Sosyal Medya Paketleri
İnstagramedya.com olarak dünyanın en popüler sosyal medya platformları olan Instagram, TikTok ve YouTube’da Türkiye’nin en ucuz ve en güvenli paketlerinin satışını gerçekleştiriyoruz. Sitemizde yer alan Sipariş Sorgulama sayesinde aldığınız paketleri hızlı bir şekilde sorgulayabilir ve hangi aşamada olduğunu kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.