Baştan söyleyelim, kızmak yok. Acı gerçekler deyip geçelim veya ben istisnayım deyip geçelim .. İstisnalar kaideyi bozmaz. İşte Burçların En Kötü Özellikleri ..

Koç : Tamam espri yeteneğin var, ama niye ilk başta kendin gülüyorsun ki, bu konuda bile bencilsinizzz. Erkeğinin spor yeteneği yoktur ama gün boyu ne spor varsa dener, yeteneksizsiniz kabul edinn- Kaslı olmaya da bayılırlar kas mı yiyeceksin, diğer tarafa kas mı ihrac edeceksin. Ya kızları; ortamdaki diğer kızlar emir erin değil, haddini bil!!

Boğa : Boğa : Taş kafadırlar, söylenileni de bir kerede anlamazlar. Mağara kapısı açıl susam açıl deyince açılır desen o, abrakadabra diye açıldığını düşünsün. Sen yanından git, 10 yıl sonra tekrar gel hala aynı kapıda o çirkin sesleri ile abrakadabra diye açmaya çalışıyordurlar, açıl susam açıl demeyi denememişlerdir. Sinirlendiklerinde iyice pisleşirler, bu arada pardon ama bu özgüven nerden geliyor?

İkizler : İkizler : Hislerinin bir ortası yok, tuttukları taraf da iki taraftır. Sen yokken sana sallar, senin yanında diğerini. 10 tane arkadaşı mı var, rahat 7 tanesini sevmiyordur, bir tanesini öldürmeye niyetleniyordur. İki dakkada aşık olur, 1-2 aya ayrılık planları yapar. Üşengeçler sizi…

Yengeç : Sırdaş diye geçin, bilgileri ver sonra bunları sana karşı kullansınlar, kalleşlerr… Dost görünür evet evet dost gibi görünürler ama yanıldınız, en çetin düşmanınız.. Erkeği tek kız arkadaşı vardır, aldatır sonra salya sümük ağlar.. Kızları zaten yalan söyleme konusundaki üstün başarısından ödül töreninden ödül törenine koşmaktan sevgili yapmaya vakit bulamaz.

Aslan : Aslan : 10 dakikalık sohbetinizde 13 ile 14 kere laf sokabilirler. Bu kızlarda zaman zaman 18-19’da ulaşabiliyor. Kendini beğenmekten, kendini düşünmekten etrafında ne olup ne bittiğini bilemez. Kimileri hala coronavirüs salgınından haberi olmayabilir. Büyük konuşur sonra büyük düşer. Tamam yanlış söylüyoruzz siz öle değilsiniz sizin bildiğiniz doğruu ..Tamam sizsiniz en muhteşem sizsinizzz.

Başak : Sinsileeerr . Kendinden daha başarılı birini gördüler mi aslanın avına yaklaştığı gibi yaklaşırlar. Gömmek için fırsat kollarlar. Arkalarından bıçağı saplar. En aşık olabilecek kadınlar unvanını genellikle rakiplerini bu şekilde yokettikleri için kazanmışlardır. Erkekleri zaten aldatır, sonra bişey yokmuş gibi gelir, e nerdeee kalmıştık der. Yüzsüzdürler..


Terazi : Karar vermeyi beceremiyorsan, deneme arkadaşım. Ortamı germenin ne mantığı var. Git köşene çekil. Yarım bıraktığınız işleri kim yapacak acaba? En ufak işi de kendiniz halledemiyorsanız niye yaşıyorsunuz .Peki Çapkınlık çapkınlık nereye kadar beyler ?

Akrep : Aslan burcu çakmaları sizi . Damarına bas kıskançsın de kıskanç değilim diye ağzını burnunu kırar. İğneleyip durun zaten milleti . Sİz mükemmelsiniz ya .. Bu gereksiz sosyallik de neden acaba? Sizi çekip çeviren biri bulamazsanız yitip gideceksiniz farkındasınız dimi???

Yay : Ağustos böceği hikayesini bildiniz mi afedersiniz oradaki keyif pezevengi ağustos böceği işte… Bir daha mı geleceğiz dünyaya eğlenya eğlenn. Artık biraz kendinize çekin düzen verir misiniz lütfen. Sonra niye bana sır vermiyorlar, e sır saklama konusunda saniyelerle yarışırsan sana sır verilmez zaten. Ama kusura bakma bunlar da hep çok konuşmaktannn


Oğlak : Bunlar derin devler işte. Etrafında kim varsa bir bir eline geçirmeye çalışır,kendi yönetimine almaya çalışır. Salsana arkadaşım insanları. Erkekleri zaten olmayacak kişileri sever, nerde saçma biri görse tutulur. Kızları da işkolik manyaktırlar.


Kova : Bu belgeselde kovaları inceliyoruz. Kova insanı ikiye ayrılır, zeki olan kendini geliştirir çalışır. Yurduna ailesine hayırlı bir insan olurlar. Diğer kova insanları boş gezenin boş kalfalarıdır. Kadınları nefes almadan 2 gün boyunca es vermeden konuşabilir. Ayrıca sohbette soru sorma konusunda bir soru kitabından daha çok soruyu sorabilme yetenekleri vardır.

Balık : Duygusal görünürler, duygusal deyince sadık, iyi falan sanmayın. Aldatma potansiyeli tüm burçların toplamından daha fazladır. Kendilerinin ayrı bir dünyası olduğu için orada yaşayabilirler, kimseye ihtiyaç duymazlar . Kapılacakları birini görsün anında bırakır gider. Karşısındakinin onu anlamasını bekler ama anlaması için bir bok yapmaz. Dumanla mı anlatacan havadaki moleküller mi seni karşındakine anlatcak?

KAYNAK