Gebze Evden Eve Nakliyat ailesi olarak müşterilerimize şehir içi ve şehirler arası olarak her zaman ve her yerde homojen yapıda yüksek standartlarda bir hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı hanelerinizden alıp isteğinize göre taşımasını, paketlemesini, mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökümünü ve montajını yapıyor, yüksek katlarda asansör kuruyoruz. Kapalı çelik kasa araçlarla taşıma yapıyor, en ücra ilçelere dahi gidiyoruz. Ev, ofis, fuar, antika, piyano, para kasası, hastane, fabrika taşımalarını gerçekleştiriyoruz.
Yılların deneyim ve tecrübesi ile sorunsuz hizmet sunuyor, içinizin rahat edeceği bir taşıma olanağı sunuyoruz. Evden eve nakliyat bizim işimiz.
Geniş araç kadromuz ile sizlere panelvan, kamyonet, kamyon, kırkayak, kısa tır, tır ve minivan olamak üzere beklenti ve duruma göre taşıma gerçekleştiriyoruz.

Kalın ambalaj malzemelerimiz ile eşyalarınız en güvenli şekilde taşınır. Bu malzemelerin mukavemet düzeylerini görünce hayran kalacaksınız. büyük darbelere ve sürtünmelere karşı absorbe edici özelliği sayesinde eşyalarınız zarar görmeyecektir.

http://www.kocaeliguvennakliyat.com